Burcu Esmersoy

3 yorum
286 okuma
12 Eylül, 2017
Burcu Esmersoy

   Türkiyenin kuşkusuz en güzel kadını.

    Türkiye’nin ünlü güzellerindendir. 1976 İstanbul doğumlu olup 97’de katıldığı güzellik yarışmasında 4. olmuştur. Yine aynı yıl içerisinde gerçekleştirilen “Miss International” yarışmasında da “Miss Friendship” seçilerek ünlüler dünyasına ilk adımı atmıştır.
1.74 Boyunda olan güzelimiz 87-60-90 ölçülerinde bir afet-i devrandır.
Medya alanında çalışmaya karar veren güzelimiz sansasyonel kariyeri ile de kendisinden söz ettirmiştir. 1999 yılında basına sızan üstsüz fotoğrafları yüzünden kamuoyunu uzun süre meşgul etmiş ve yine bu sebepten o dönemki işinden kovulmuştur.
Hıncal Uluç’un asistanlığı görevinide yapan Burcu Esmersoy adını en çok bu sayede duyurmuş ve ekranlara kendini sevdirmiştir.
Aptal sarışın imajını bitiren kadındır. mükemmel fiziği, akıcı konuşması, derin bakışlarıyla tam bir güven abidesidir. bir çok projeye katılarak kişisel gelişimini zirveye çıkarmıştır. Çuval giyse yakışır sözünü doğrular niteliktedir.
Asıl adı “Kamile Burcu Esmersoy” olan güzelimiz medya dünyası için ilk adını olumsuz görmüş olacakki kullanmamayı tercih etmiştir.(Bizce de iyi yapmış)
Çocukluğu da inişler ve çıkışlarla doludur. Ailesi henüz 4 yaşında iken ayrılmış, sonrasında ablası ve babannesi ile beraber yaşamaya devam etmiştir. İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümü mezunudur. ABD Newyork eyaletinde de eğitimler almıştır. Zor şartlarda büyümesi kendisini yıldırmamış adeta kamçılamıştır. Belkide kesinlikle bilinmesi gereken bir başarı hikayesidir.
Türkiye şartlarında tek başına bir kadının iş dünyasında bomba etkisi yaratması, diğer hemcinslerinin bile idol alması onu daha da gözbebeği haline getirmiştir.
Aşk hayatıda hareketli geçmiş ancak bir türlü şansı gülmemiştir. Şimdilerde yeni bir aşka yelken açan Burcu umarız bu kez aradığı mutluluğu yakalar. Zira hayalini kuran bekar arkadaşlar bu konuya çok üzülecekler buna eminiz.

   Aranan kadın.

Şu sıralar herkesin peşinden koştuğu başarılı bir iş kadınıdır. Başarılı işleriyle anılan Burcu Esmersoy reklam yüzleri arasında olmazsa olmazlardandır. Sayısız teklif aldığı biliniyor. Haksız da değiller tabi ki, bir peri misali dokunduğu işe hayat veren bir kadın. Umarız bundan sonrada ekranlarda bolca görebiliriz.

Tüm araştırmalarımıza rağmen internet ortamında hangi sohbet araçlarını kullandığını öğrenemediğimiz güzelimizi umarız bizde birgün ağırlama şerefine nail oluruz.

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Deliler.NET Sohbet Odaları - Mobil Sohbet - Chat

ETİKETLER :

Benzer Yazılar

sohbet

Günlük hayatın stresli temposu içerisinde iş hayatınıza kısa aralar vermek ...

Gelişen teknolojinin nimetlerinden belkide en değerlisidir Sohbet Odaları. Bizi ...

Biliyorum çok kapsamlı bir konu, sen nereden bileceksin bunları bu garip halinle ...

YorumlarYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Soruyu cevaplayın: